Par Aquaphor

Par mums

Aquaphor — viens no pasaules līderiem ūdens filtru ražošanas jomā.Uzņēmums tika dibināts 1992. gadā. Pašlaik uzņēmumā strādā vairāk nekā 1000 darbinieku. Mūsu produkciju izmanto vairāk nekā 20 miljonu ģimeņu vairāk nekā 20 valstīs.

Ar ko mēs nodarbojamies

Aquaphor — izstrādātājs un ražotājs, uzņēmums, kas kontrolē visu procesu no idejas rašanās brīža līdz galaprodukta izstrādāšanai. Visi mūsu ūdens filtri ir izstrādāti, ievērojot starptautiskos ūdens attīrīšanas standartus, un risina visdažādākās ar ūdens kvalitāti saistītās problēmas, kas ļauj mums efektīvi attīrīt ūdeni jebkurā pasaules vietā..

Mūsu tehnoloģijas ļauj ražot tikai pašu labāko produkciju katrā attīrošo filtru grupā (filtri — krūzes, reversā osmoze, stacionārās sistēmas).

Mūsu tehnoloģijas

Aquaphor izmanto jaunākās ūdens attīrīšanas tehnoloģijas, turklāt daudzas no tām ir paša uzņēmuma izstrādātas. Mums pieder vairāk nekā 50 patentu visā pasaulē, tostarp ASV, Vācijā, Lielbritānijā un Krievijā.

Mēs īpaši lepojamies ar Aqualen, dobajām šķiedrām, ogles bloku un ūdens-ūdens osmozes tvertni.

Mūs raksturo

Mēs rūpējamies, lai mūsu produkciju būtu ērti lietot un lai tā atrisinātu visas mūsu pircēju vajadzības. Mūsu uzņēmuma misija — mūsu klientu veselības nodrošināšana. Tieši tādēļ mēs izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus, ko iegādājamies no pārbaudītiem un uzticamiem piegādātājiem. Produkcijas kvalitāte tiek pārbaudīta katrā ražošanas posmā. Augstas prasības pret mūsu produkciju ir galvenais virzītājs pretī ideālai kvalitātei.

Aquaphor ir sertificējusi aģentūra TUV-Nord, kas ir šīs sfēras līderis Rietumeiropā un Austrumeiropā, saskaņā ar ISO 9001 standarta prasībām. Aptuveni 10% no visiem katrā partijā saražotajiem filtriem pirms izvešanas no rūpnīcas tiek pārbaudīti.

Vesela virkne mūsu produktu ir saņēmuši arī LGA sertifikātu. Mūsu kvalitāti apstiprina vesela virkne neatkarīgu uzņēmumu un laboratoriju. Saskaņā ar veiktajiem izmēģinājumiem Aquaphor ūdens filtri atbilst starptautiskajiem kvalitātes un efektivitātes standartiem.

4 (1)